Muzikinis spektaklis

„GOOD GIRLS“

„Mes visi turime šią tatuiruotę savo genuose. Taigi, iš tiesų negalime tikėtis, kad per 40 metų pavyks ištaisyti šimtmečius besitęsusią istoriją.“

Remiantis tikromis žmonių iš Jungtinės Karalystės, Lietuvos ir Liuksemburgo abortų istorijomis, „GOOD GIRLS“ į abortą žvelgia be apgailestaujančio ir besiteisinančio žvilgsnio. Kodėl abortas visada turi būti graudi istorija? Nors kai kurių šalių įstatymai vis dar nėra abortuoti (sąmoningas kalambūras: Lenkija, Malta – mes žiūrim į jus), kitos laikosi tvirtai. Bet… ar tikrai? GOOD GIRLS atskleis įžūlų ir stereotipus griaunantį požiūrį į dažnai patiriamus, tačiau retai matomus jausmus dėl aborto. Šmaikštus, daugiakalbis miuziklas, kuriame nestigs muzikos, šokio ir kitų pasirodymų.

Muzikinį spektaklį lydi GOOD GIRLS knyga, kurioje rasite originalias iliustracijas ir istorijas įvairiomis kalbomis.

Koprodiuseriai ir partneriai: Camden People’s Theatre (Didžioji Britanija), Théâtre d’Esch (Liuksemburgas), Kauno miesto kamerinis teatras, Esch 2022 European Capital of Culture, Kaunas – Europos Kultūros sostinė 2022, Planning Familial Luxembourg, Abortion Rights UK, Nebegėda, Delfi plius.

Soc. medijos: @goodgirlsmusical

Amžius: 16+

Kalbos: Anglų, Prancūzų, Lietuvių

Titrai: Lietuvių k.

Kūrybinė komanda:
Autorė, režisierė Larisa Faber
Dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė
Kompozitorė Catherine Kontz
Choreografė Hannah Ma
Dailininkė Marie-Luce Theis
Video menininkė Shade Cumini
Atlikėjos Teklė Baroti, Monika Valkūnaitė, Nora Zrika
Turinio kūrėjos Valeriia Voshchevska, Kassy Cho
Knygos iliustratorė Eleonora Lushchyk
Knygos redaktorė Lilly Burton
Technikos vadovas Max Stoltz
Fotografas: Patrick Galbats
 

Projekto tikslai:

1) mažinti abortą pasidariusių moterų atskirtį nuo visuomenės.

2) abortų temą pristatyti per feministinę prizmę, suteikiant balsą viešumoje į užribį nustumtam diskursui.

Martynos Žukaitės atsakomybės projekte: gamybos vadovė (production manager). Martyna organizuoja susitikimus su projekto dalyvėmis-moterimis, taip pat transkribuoja ir verčia liudijimus. Gamybos vadovės atsakomybės apima: dalyvių veiklų koordinavimą, užsienio menininkų kelionių organizavimą, vidinės ir išorinės komunikacijos palaikymą.